KAFİLELER İÇİN TUR HİZMETLERİ

Kafileler için özel ulaşım hizmetimiz ile herhangi bir turistik gezi, organizasyon, buluşma, etkinlik ve özel günler için ulaşım, tur ve servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetimiz belirteceğiniz adres/adresler doğrultusunda tek yönlü ya da çift yönlü olarak, belirteceğiniz ulaşım detayları doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Araç filomuz geniş olup, farklı kapasitelere sahip modellerimiz seçeneklerinize sunulmaktadır. Minimum 4 kişilik olan araçlarımız modellerimize göre 6 kişilik, 12, 16, 30, 45 kişilik olabilmektedir. Son model olan araçlarımız teknik, güvenlik ve hijyenik kontrollerinden geçmiş olup, müşterilerimize güvenli, konforlu bir ulaşım hizmeti vermeye hazırdır.

Kafileler için tur hizmetlerimiz çok amaçlı bir hizmet olup, farklı müşteri profilleri ile farklı talepler ve istekler doğrultusunda hizmetimizi şekillendirmekteyiz. Bu doğrultuda, kafileler için sunduğumuz tur hizmetlerimizde ön plana çıkan hizmet seçeneklerimizin bir kaçını aşağıdaki maddelerdeki gibi sıralayabiliriz.

  • İstanbul’un belirli yerleşim yerlerini gezecek olan bir turizm kafilesi daha önceden firmamıza belirtmiş olduğu adresler doğrultusunda ulaşım hizmeti
  • Belirli bir toplantı ya da benzer kalabalık organizasyonlar için sayıca fazla kişi için ihtiyaç duyulan özel ulaşım hizmeti
  • Belirli eğitim öğretim programı, kursu uygulaması dahilinde belirli adreslere ulaşımın sağlanması
  • Genel keşif turları ile müşteri tarafından ya da firmamız tarafından belirlenecek adresler ile genel keşif turlarının düzenlenmesi

Hizmet içerikleri tamamen müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şekillendirilmektedir. Burada esas olan ise belirli bir kafile için özel ulaşım hizmetinin güvenli, rahat, hijyenik bir araç ile, zamanında ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirilmesidir. Firmamız da tam olarak bu amaçlar doğrultusunda hizmet vermeye hazırdır.

Kafileler için hizmet turundan faydalanmak için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Bizlere telefon numaramızdan, WhatsApp uygulaması üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz gibi internet sitemiz üzerinden de online olarak transfer hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Gucci Kitap Kutusu
Vague Kitap Kutusu
Dior Kitap Kutusu
Chanel Kitap Kutusu
Dekoratif Kitap Kutusu
Circular Blades
Straight Blades
Razor Blades
Guillotine Blades
Machine Knives
Industrial Blades
Punch Knives
Paper Cutting Blades
Packaging Blades
Plastic Cutting Blades
istanbul grafik tasarım
istanbul web tasarım
Konsept Tasarım
Logo Tasarım
Web Otomasyon
Web Yazılım
Backlink Çalışmaları
dijital baskı
katalog tasarım
dijital baskı
katalog tasarım
kurumsal kimlik tasarım
Grafik tasarım
Web Grafik
Web tasarım