ÖZEL ARAÇ İLE TRANSFER

Özel araç ile transfer hizmetimiz farklı müşteri profilleri için hizmete sunduğumuz yeni model araç filomuz ile gerçekleştirilmektedir. İstanbul’da bulunan Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı ile belirtmiş olduğunuz herhangi bir adres arasında gidiş, dönüş olarak hizmet vermekteyiz.

Araç filomuzdaki araçlarımız son model olup, müşteri ulaşım seçenekleri ve özel talep doğrultusunda farklı model seçenekleri bulunmaktadır. Araç içi güvenlik, konfor donanımları tam ve eksiksizdir. Araçlarımız düzenli zaman aralıklarında teknik, hijyenik ve genel güvenlik bakımına tabi tutulmakta ve test aşamalarını başarılı bir şekilde geçmektedirler. Bu sayede müşterilerimize konforlu, hijyenik ve güvenli bir ulaşım hizmeti sunuyoruz.

Hizmetimizin aksamaması adına belirtmiş olduğunuz tarih, adres ve uçuş bilgileri detaylarını güncel olarak kontrol ediyoruz ve sürekli olarak müşterilerimiz ile iletişim halinde kalarak, transfer hizmetinin en ufak bir şekilde aksamadan gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Firma personellerimiz müşteri talepleri ile 7/24 ilgilenmekte ve ulaşım detaylarınız ile ilgili olarak özel not ve isteklerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Özel araç sürücü personelimiz İstanbul ve çevresini iyi bilen, hava yolu ulaşımı konusunda tam bilgi ve deneyime sahip personel olup, yoğun İstanbul trafiğinde sizlere sorunsuz ve zamanında bir ulaşım hizmeti sağlayacaktır. Tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmek. Bizler uzun yıllardır İstanbul Yeni Havalimanı transfer ve Sabiha Gökçen Havalimanı transfer hizmetlerini gerçekleştiren bir firma olarak, beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz.

Firmamıza ulaşmak ve havaalanı transfer hizmetimizden faydalanmak oldukça basittir. Bunun için bizlere hizmet numaralarımızdan ulaşabileceğiniz gibi online olarak web sitemiz üzerinden de hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Gucci Kitap Kutusu
Vague Kitap Kutusu
Dior Kitap Kutusu
Chanel Kitap Kutusu
Dekoratif Kitap Kutusu
Circular Blades
Straight Blades
Razor Blades
Guillotine Blades
Machine Knives
Industrial Blades
Punch Knives
Paper Cutting Blades
Packaging Blades
Plastic Cutting Blades
istanbul grafik tasarım
istanbul web tasarım
Konsept Tasarım
Logo Tasarım
Web Otomasyon
Web Yazılım
Backlink Çalışmaları
dijital baskı
katalog tasarım
dijital baskı
katalog tasarım
kurumsal kimlik tasarım
Grafik tasarım
Web Grafik
Web tasarım